Studio Online

Image

CIAŁOWANIE jest celebracją tego co potrafi twoje ciało, a nie kara za to ile zjadłaś

Dołącz do wirtualnego studia i odkryj ćwiczenia zwane ciałowaniem, które niosą radość i przyjemność z ruchu.

Poznaj metody pracy z ciałem, które wykorzystuję w swoich programach:

TRILO CHI

to współistnienie, muzyki, wyobraźni i świadomego ruchu. To unikalna forma łącząca wschodnie elementy Hatha Yoga, Tai Chi i Qi Gong, z zachodnimi metodami m.in. pilates, stretch, fitness. To nie tylko trening dla serca, mięśni, równowagi, koordynacji, czy układu oddechowego, to przede wszystkim aktywny relaks, nazywany często pomostem pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. To również koncepcja oddziałująca na system meridianów.

BODYART

to metoda holistycznego treningu całego ciała połączona z relaksacją, zbudowana na podstawie filozofii Yin i Yang. Jej twórcą jest Robert Steinbacher. W BODYART każde ćwiczenie jest ze sobą połączone, nie ma początku ani końca. Ta metoda nie koncentruje się na pracy poszczególnych grup mięśniowych, ale podchodzi do istnienia człowieka jako kombinacji CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY. Poprzez celową selekcję i staranny dobór ćwiczeń, ciało przełamuje niewłaściwe ścieżki ruchu, niwelując napięcia i uzyskując prawidłową postawę. Jest jak medytacja w ruchu, która zawiera w sobie 5 faz energetycznych.

AUTOMASAŻ

to wykorzystywanie różnych narzędzi (np.piłeczek tenisowych) i ćwiczeń pozwalających zniwelować napięcia w ciele i punkty spustowe. Jest jak budzenie uśpionych miejsc w ciele, które wymagają zaopiekowania.

PIŁKOWANIE

program ćwiczeń wzmacniających i rozluźniających z dużą piłką, która stała się ulubionym przyrządem uczestników programów #ruchniemawagi. Dzięki dużej piłce pracujemy nad koordynacją ruchową, równowagą i wzmocnieniem mięśni głębokich. To nie tylko doskonały trening całego ciała, ale przede wszystkim świetna zabawa!

STRETCH & RELAX

system ćwiczeń mięśniowo-powięziowych stanowiący efektywną metodę terapeutyczną. Podczas sesji wykorzystywane są również różne rodzaje relaksacji i pracy z obrazami mentalnymi, które doskonale niwelują napięcie i stres.

ROLLOWANIE

ćwiczenia z długim i miękkim rollerem, który wykorzystujemy nie tylko do masażu tkanek, ale również podczas sesji wzmacniających i rozluźniających kręgosłup. To wspaniałe narzędzie do redukcji napięcia, z okolic szyi, barków i pleców po całym dniu. To również przyrząd, dzięki któremu możemy swobodnie otworzyć biodra w wielu pozycjach rozciągających.

CARDIO

to trening dla serca w łagodnej formie, bez zajeżdżania ciała. To świetna propozycja ruchu dla osób, które potrzebują mocniejszej odsłony ciałowania, ale nadal chcą ćwiczyć z szacunkiem do swojego ciała.

CIAŁOWANIE OD PODSTAW

to zestaw 4 lekcji łączących różne techniki pracy z ciałem. To idealny wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ruchem, potrzebują prowadzenia krok po kroku i czują duży opór przed ,,tradycyjnymi'' ćwiczeniami.
To również ogromna dawka wiedzy o technice ćwiczeń, prawidłowym ustawieniu ciała w pozycjach oraz zapoznaniu z różnorodnymi formami ruchu.

MAGICZNE PORANKI

to zestaw 30 nagrań, trwających 10-15min, które są świetną propozycją ruchową na początek dnia. Delikatnie budzą ciało i umysł, dostarczają ciepła i energii na dalszą część dnia.

UTULANKI

(premiera 1 grudnia) – zestaw 31 nagrań, trwających od 15 do 20 min. to sesje ciałowania na dobranoc, połączone z głeboką relaksacją ciała i umysłu. W UTULANKACH znajdziesz też ćwiczenia połączone z automasażem i medytacją prowadzoną, różne techniki relaksacji, a także mnóstwo ciepła i przytulenia.

CARDIO

to trening dla serca w łagodnej formie, bez zajeżdżania ciała. To świetna propozycja ruchu dla osób, które potrzebują mocniejszej odsłony ciałowania, ale nadal chcą ćwiczyć z szacunkiem do swojego ciała.

WITALNOŚĆ

to program ćwiczeń oparty na pięciu modułach tematycznych, inspirowanych meridianami i pięcioma elementami Medycyny Chińskiej, które stanowią temat przewodni w programie witalność.
Zawiera 15 sesji ciałowania + 5 spotkań wykładowych + 2 bonusowe spotkania z gośćmi.

TWORZENIE RÓWNOWAGI

każdy tydzień z tego programu otwiera inny temat przewodni:
1. Siła i świadomość 2. Naoliwienie 3. Poruszenie Powięziowe 4. Ruch a Hormony 5. NeuroFitness
6. Uregulowanie. Program tworzenie równowagi zawiera 18 lekcji Ciałowania i 6 spotkań edukacyjnych: Pogaduchy o ruchu.

Funkcjonalne Ciało

to program ćwiczeń oparty na sześciu modułach tematycznych, które obejmują kluczowe miejsca w ciele.
1. STOPY,
2. NOGI
3. BIODRA
4. BRZUCH
5. PLECY
6. RANIONA I DŁONIE
Program zawiera zarówno ćwiczenia wzmacniające jak i rozciągające oraz relaksujące. Jest dostosowany do osób na różnym poziomie zaawansowania.
Głównym celem ćwiczeń w programie Funkcjonalne Ciało jest podniesienie ogólnej sprawności, zniwelowanie dolegliwości bólowych i napięć, a także dostarczenie jeszcze większej radości i przyjemności z ruchu zwanego ciałowaniem. To również ogromną dawką wiedzy o funkcjonowaniu ludzkiego ciała.

Co zawiera program CIAŁOWANIE – STUDIO ONLINE?

ćwiczymy 2 razy w tygodniu, na żywo w zamkniętej grupie na facebooku, we wtorki i czwartki o 18:00, ale ciałowania możesz odtwarzać kiedy chcesz, dowolną ilość razy, przez cały czas trwania subskrybcji
na start masz również dostęp do zapisanych nagrań umieszczonych w grupie: 30 magicznych poranków, 5 sesji ciałowania od podstaw, różnorodnych metod pracy z ciałem m.in. TRILO CHI , BODYART , stretch powięziowy, ćwiczenia terapeutyczne, automasaż piłeczkami, rollowanie, piłkowanie, a od grudnia do 31relaksujących sesji UTULANEK.
w każdym miesiącu odbywa się spotkanie z gościem w formie podcastu na żywo, podczas którego będziemy poruszać różne ciekawostki związane z ciałem i ruchem.
dodatkowe ciałowania tematyczne, wybrane przez uczestników programu w formie ankiety np. ciałowanie dla osób pracujących przy biurku, trilo chi z chustami, czy mental body z piłeczkami, zdrowy kręgosłup z kijem od szczotki, wzmacnianie z gumami i wiele, wiele innych.
polecajki ksiażkowe, podcastowe, wykłady i wartosciowe filmy, – wszystko w jednym miejscu i w jednej grupie, by łatwo odnaleźć to czego potrzebujesz.
Ciałowanie uczy świadomości ciała, otwierając nowe przestrzenie dla dotychczasowych fizycznych i mentalnych granic.
Image

Co zyskujesz?

Komfort i wygodę ćwiczeń w zaciszu własnego domu, bez porównywania się z innymi myślenia o tym w co masz się ubrać.

Oszczędność czasu, bo ćwiczysz kiedy chcesz i gdzie chcesz, nie tracisz czasu na dojazd do miejsca tylko zabierasz ciałowanie tam gdzie ty się znajdujesz, wystarczy dostęp do konta fb.

Wsparcie grupy, w której jest ogromna siła. Możesz dzielić się tam swoimi odczuciami z ćwiczeń, zadawać pytania i inspirować się doświadczeniami innych uczestników.

Nauczysz się wykorzystywać w swojej codzienności różne techniki relaksacji i automasażu mięśniowo-powięziowego, które pozwolą Ci w łatwy sposób puścić napięcie z pleców, karku, głowy czy stóp.

Poznasz różnorodne formy ruchu, które niosą lekkość i wygodę w ciele.

Doświadczysz ćwiczeń bez presji, oceniania czy zajeżdżania ciała.

Zaopiekujesz się swoim ciałem poprzez ruch, który przywraca czucie, a nie odcina od emocji.

Podniesiesz sprawność ciała, poziom energii i świadomość ciała.

Zapraszam do wspólnego odkrywania przestrzeni, w której RUCH NIE MA WAGI!

Wybierz swój karnet:

Plany subskrypcji

30 dni

129PLN/30 dni

60 dni

189PLN/60 dni

90 dni

299PLN/90 dni